Hoşgeldiniz  

Doç. Dr. Işıl GÖĞCEGÖZ

Uzmanlık tezini “Panik Bozukluk Tanılı Hastalarda Total Antioksidan Kapasite, Paraoksanaz, Arilesteraz ve Malondialdehid Düzeylerinin Değerlendirilmesi” üzerine yazdı.

Devlet hizmeti yükümlülüğünü Şanlıurfa/Siverek Devlet hastanesinde yerine getirdi. 2013 yılında kendi isteği ile kamu görevinden ayrılarak NP İstanbul Hastanesi'nde psikiyatri uzmanı olarak çalışmaya başladı. Aynı yıl Üsküdar Üniversitesinde Yardımcı Doçent ünvanını alarak öğretim görevlisi olarak ders vermeye başladı.

2017 yılında girdiği Doçentlik sınavını başarı ile geçerek Doçent ünvanını almıştır. Halen Üsküdar Üniversitesinde ders vermektedir. 2020 yılında NP İstanbul beyin hastanesinden ayrılarak kendi kliniğinde hastalarını görmeye devam etmektedir.

  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü Psikodrama Eğitimi

Mesleki ilgi alanları; Duygudurum bozuklukları Depresyon, Alkol/Madde kullanım bozukluğu, Davranışsal bağımlılıklar Anksiyete bozuklukları (panik bozukluğu, sosyal anksiyete bozukluğu) travma sonrası stres bozukluğu) Obsesif kompulsif bozukluk ve Cinsel işlev bozukluklarıdır.

Türkiye Psikiyatri Derneği, İstanbul Tabip Odası üyesidir. Yabancı dili İngilizcedir. Yerli ve yabancı dergilerde makaleleri ve kitap bölümleri bulunmaktadır.

Hakkında

Malatya'da dünyaya geldi. Yüksek öğretimini İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi tamamladı. Uzmanlık eğitimini İnönü Üniversitesi Tıp Fakülteside 2011 yılında tamamladı.